RU UA
 
 
Распродажа
Реклама на сайте:
08.01.2014

Колекции весна/лето 2014, представленные в Милане

Кутюр’є, що брали участь у Міланському тижні моди і представили свої колекції весна/літо 2014, не стали повторно винаходити велосипед і звернулися до найтрендовішого стилю останніх років – мінімалізму. Тому поодинокі екстравагантні силуети чітко виділялися на фоні інтерпретацій класичних форм.

Але все ж, модні покази відбувалися в Італії, і теплий колорит Середземномор’я вдбився у мотивах колекцій. Тому не обійшлося без інкрустацій, вишивок, принтів, бісеру і паєток. У роботах дизайнерів простежуються основні тенденції попередніх років, які ґрунтуються на асиметрії, прозорих матеріалах і багатошаровості.

Неделя моды в Милане весна/лето 2014 - интернет-магазин Vivamoda

Брати Клейтони, що творять під брендом Dsquared², зробили акцент на контрастних поєднаннях і масивних аксесуарах. Леопардова гама у незвичній інтерпретації здатна прикувати захоплені погляди перехожих. Прикраси з дерева, металу або пластику доповнять картину і зроблять образ завершеним.

Коллекция Dsquared - интернет-магазин Vivamoda   Коллекция Dsquared весна/лето 2014 - интернет-магазин Vivamoda

Міучча Прада залишається вірною своїм вподобанням і представила колекцію яскравих вбрань у стилі шістдесятих, включивши у дизайн мотиви поп-арту. Окрім новизни, вбрання від Prada увібрали основні тенденції сезону.

Prada в Милане - интернет-магазин Vivamoda

До фольклору звернулася Альберта Феретті. Вона презентувала колекцію з очевидними мотивами традиційних костюмів Південної Америки і рідної для неї Італії. Через яскраву вишивку і стрічки деякі сукні дуже нагадують українські національні вбрання. Дизайнерка використала такі матеріали, як шифон, органза і атлас, що зробило її колекцію справжнім витвором мистецтва.

Национальные мотивы в коллекции Феретти - интернет-магазин Vivamoda   Альберта Феретти - интернет-магазин Vivamoda

На відміну від братського дуету Клейтонів, запеклий прихильник анімалізму в принтах Роберто Каваллі цього разу вирішив відмовитися від такої кольорової гами. В дуеті з власною донькою Ракеле він продемонстрував колекцію гармонійних та легких вбрань. У його витворах панують пастельні тони і невагомі тканини. Невимушеність костюмів робить колекцію більш свіжою. Але судячи із силуетів, сукні призначені для вечірніх заходів.

Cavalli изменил собственной традиции - интернет-магазин Vivamoda

Моду майбутнього продемонструвала відома Сільвія Фенді. В її колекціях помітні цитати моди шістдесятих, що переплітаються з футуризмом і лаконічністю. При створенні колекції Сильвію надихала сучасна культура Країни Вранішнього Сонця, в якій поєднання в одному образі одразу декількох трендів – звична справа.

Ретро-футуризм от Фенди - интернет-магазин Vivamoda

Стриману та елегантну колекцію презентував модний дім Джанфранко Ферре. Кольорова палітра представлена у кремових, темних, насичено-синіх і трав’янисто-зелених тонах. Складний крій не порушує чіткості образів навіть при використанні таких тканин, як люрекс і атлас. Центральним елементом образу став пасок. Не враховуючи широких браслетів, це єдиний аксесуар суворого образу.

Элегантность от Gianfranco Ferre - интернет-магазин Vivamoda   Сдержанный и утонченный Ferre - интернет-магазин Vivamoda

Відомі будинки моди Dolce&Gabbana та Versace вкотре залишилися вірними традиціям і не запрпонували нічого кардинально нового. Ті самі силуети, звичні поєднання і фактури. Таке враження, що вони побоюються відлякати вдачу і не роблять революційних змін в концепціях своїх колекцій.